Bose SoundWear Companion

Doprava zdarma
Bose SoundWear Companion

Bose SoundWear Companion

  • 7 990 Kč

  • Cena bez DPH: 6 603 Kč
  • Již se neprodává
 
Kód výrobku: B 771420-0010

Reproduktorový límec určený pro osoby s intolerancí na sluchátka, které však nechtějí rušit hlasitou reprodukcí své okolí. Límec je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth a je plně kompatibilní s všemi zazářeními. Na jedno nabití vydrží až 12 h přehrávání. Pro tento speciální límec je možné dokoupit designové potahy.

Parametry

Barva černá
Rozměry (VxŠxH)
19 x 17,8 x 4,4 cm
Hmotnost 266 g
Vlastnosti /připojení Bluetooth (až 9 m) / Vestavěný mikrofon / Odolný proti potu a vlhkosti / Výdrž baterie až 12h
Obsah balení Soundwear Companion / Soundwear obal černý / USB kabel
Manuál STÁHNOUT

Více informací

Svoboda pohybu

Jistěže chcete poslouchat hudbu kdekoliv, ale ne vždy je to možné nahlas a sluchátka nejsou vždy ideální řešení. Nový Soundwear Companion byl zkonstruovaný přímo pro Vás. Zařízení máte na svých ramenou a zátylku a zvuk je bezprostřední, čistý a minimalizuje obtěžování okolí hlukem. SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu můžete přehrávat hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů jako je například váš smartphone nebo tablet. Na jedno nabití si s ním užijete až 12 hodin přehrávání hudby.Komfort a volnost

Vyroben ze speciálních materiálů jako je ohybná ocelová pružina, zalitá kvalitním silikonem, používaným k lékařským účelům. Díky tomu SoundWear zůstává pohodlně stále na ramenou a po celý den ho můžete nosit, aniž by vás cokoliv tlačilo nebo otravovalo. Zcela zapomenete, že ho máte na sobě. Stereofonní reproduktory doplňují dvě jedenácti palcové basové ozvučnice využívající patentovanou technologii WaveGuide, které jsou vedeny napříč límcem.


Jedna appka a kompletní kontrola

Aplikace Bose Connect umožňuje snadný přístup ke všemu, co váš produkt nabízí. (zdarma dostupná na iTunes nebo Google Play).


Vlastní design

Vyberte a přizpůsobte si barevné provedení Soundwear companion pomocí obalu přesně dle vašeho vkusu a osobnímu životnímu stylu. SoundWear companion se vyrábí v černém barevném provedení, které můžete změnit díky třem dalším obalům v šedé, modré nebo purpurové barvě.  Reproduktorový límec určený pro osoby s intolerancí na sluchátka, které však nechtějí rušit hlasitou reprodukcí své okolí. Límec je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth a je plně kompatibilní s všemi zazářeními. Na jedno nabití vydrží až 12 h přehrávání. Pro tento speciální límec je možné dokoupit designové potahy.

Parametry

Barva černá
Rozměry (VxŠxH)
19 x 17,8 x 4,4 cm
Hmotnost 266 g
Vlastnosti /připojení Bluetooth (až 9 m) / Vestavěný mikrofon / Odolný proti potu a vlhkosti / Výdrž baterie až 12h
Obsah balení Soundwear Companion / Soundwear obal černý / USB kabel
Manuál STÁHNOUT


doprava-ico

Doprava zdarma

Na všechny produkty BOSE je doprava zdarma

podpora-ico

Podpora a konzultace zdarma

Můžete se na nás kdykoliv zdarma obrátit

splatky-ico

Nákup na splátky

U nás můžete nakoupit na splátky (připravujeme), nebo pohodlně zaplatit kartou

prodej-ico

Výhradní prodejce značky BOSE

Jsme jediný eshop, který se specializuje pouze na značku BOSE

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování obchodu, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.